FESTO DNC-63-50-PPV-A pneumatic cylinder
zł112.00 brutto
91.06 tax excl.
14 dni na zwrot
Odstapienie od umowy w terminie do 14 dni bez podawania powodu
Szybka wysyłka
Przedmioty dostępne na magazynie wysyłamy w dni robocze w przeciągu 24 godzin
Out-of-Stock
Zamow telefonicznie
  • Manufacturer: FESTO
  • Type: PNEUMATIC ACTUATOR
  • Model: DNC-63-50-PPV-A
  • Type of Operation: Double Acting
  • Piston Diameter Ø: 63 mm
  • Stroke: 50 mm
  • Pneumatic Connection: 3/8 G
  • Ambient temperature: -20 … +80oC
  • Max. Pressure: 12 bar