This site uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

close

Punkty Referencyjne 6mm, 360 punktów - Markery - Skanowanie 3D Laser

$23.50 brutto

23.50 tax excl.

14 days to return

Withdrawal from contract within 14 days without giving any reason

Fast shipping

Items available in stock are shipped on weekdays within 24 hours

Punkty referencyjne do skanowania 3d wiązką światła lasera. W jednym zestawie 6 małych arkuszy po 60 szt. na każdym, razem 360 punktów.

Out-of-Stock

Order by phone
+48 730 323 233

W jednym zestawie 6 małych arkuszy po 60 szt. na każdym, razem 360 punktów

Rozmiar podaje się jako średnicę wewnętrznego białego pola punktu.

Średnica wewnętrzna: 6mm

Średnica zewnętrzna: 10mm

Punktami referencyjnymi znakuje się obiekty, które chcemy zeskanować na skanerze 3d. Jest to najbardziej popularna metoda i polega ona na rozpoznawaniu pozycji naklejek 3d , które są naklejone na skanowanym obiekcie. Znaczniki mogą być różnych rozmiarów. Wszystko zależy od tego jaki obiekt skanujemy. Zasada jest taka, że im większy element tym większe punkty muszą zostać zastosowane.

Sam pomiar wygląda w ten sposób , że oprogramowanie skanera , skanując zapamiętuje pozycje danego znacznika i skan po skanie kompletujemy model poligonalny w jedną całość. Przyjęte jest ,że jeden skan musi widzieć minimum 3 punkty referencyjne aby zlokalizować go w przestrzeni. Rozmiar punktów do danego obiektu dobiera się od wielkości pola pomiarowego oraz rozdzielczości skanera 3d. 

SPR005
New product